Kurs maturalny z chemii rozszerzonej
Kurs maturalny z chemii rozszerzonej
Kurs maturalny z chemii rozszerzonej
Kurs maturalny z chemii rozszerzonej

RODO

Polityka Plików Cookies

Polityka prywatności

Regulamin kursów

O MNIE

WARTO PRZECZYTAĆ

© 2023 OXY - usługi edukacyjne. Wszystkie prawa zastrzeżone.

696 465 346

Kurs maturalny z chemii rozszerzonej

Strona główna

 COVID - 19 informacje

Witaj,

 

Jestem dwujęzycznym nauczycielem z doświadczeniem szkolnym w zakresie chemii i matematyki - absolwentką studiów magisterskich i doktoranckich, kierunku Technologia Chemiczna, Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie (Politechniki Szczecińskiej) oraz studiów podyplomowych na Wydziale Matematyczno – Fizycznym, Uniwersytetu Szczecińskiego, kierunek matematyka. Należę do Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Przedmiotów Przyrodniczych i obecnie pracuję jako prywatny nauczyciel chemii oraz matematyki.

Dysponuję szeroką wiedzą teoretyczną i praktyczną. Od ponad 20 lat przygotowuję uczniów szkół średnich, także tych ze szkół polsko - niemieckich do matury i egzaminów z chemii oraz matematyki

 

Dlaczego pracuję z uczniami ambitnymi? Czy jest łatwiej?

 

Niekoniecznie. Ambitni uczniowie zadają trudne pytania, wymagają wzmożonej uwagi i mają większe oczekiwania w stosunku do nauczyciela. Zatem w czym rzecz? Osobiście uważam, że system szkolny, równający do średniej, najbardziej krzywdzi tych najzdolniejszych uczniów z dużymi ambicjami. Chciałam stworzyć takie warunki, w którym uczniowie zdolni, dociekliwi i zainteresowani tym, co się wokół nich dzieje, mieli szansę na rozwój. Poza tym, w warunkach szkolnych bardzo często tacy uczniowie spotykają się z niezrozumieniem ze strony rówieśników. Chciałam, by znaleźli takie miejsce, w którym będą czuć się swobodnie – mieć poczucie że „są wśród swoich”.
W ten sposób narodził się pomysł na OXY usługi edukacyjne.

 

Na co możesz liczyć, pracując ze mną?

 

Na to, że ze swojej strony zrobię wszystko, by dobrze przygotować Cię do matury z matematyki lub chemii. Oczywiście będę wymagać od Ciebie zaangażowania, motywacji i chęci do pracy. Jednak zawsze, gdy napotkasz na trudne dla siebie zagadnienie, czy to z matematyki, czy chemii, poprowadzę Cię w taki sposób, że samodzielnie znajdziesz rozwiązanie. Gdy twoja motywacja spadnie, pomogę Ci ją rozpalić na nowo, a gdy będziesz mieć wrażenie, że nauka przychodzi Ci z trudem, wspólnie znajdziemy taki sposób, aby proces ten stał się dla Ciebie łatwiejszy i przyjemniejszy.

 

Liczą się rezultaty.

 

Tak, nauka może być przyjemna i fascynująca, jednak oboje dobrze wiemy, że tym, co „liczy się dla świata” są konkretne i mierzalne rezultaty – w tym przypadku liczba punktów na egzaminie maturalnym. Wynikiem mojego wieloletniego doświadczenia w pracy nauczyciela, było stworzenie autorskiego programu nauczania, który w pełni pokrywa się z podstawą programową zatwierdzoną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz CKE.

 

Uczestnicy moich kursów uczą się:

  • logicznego myślenia podczas rozwiązywania zadań maturalnych,

  • praktycznego posługiwania się szkłem laboratoryjnym,

  • samodzielnego wykonywania doświadczeń chemicznych w tym: rozdzielanie mieszanin, stężenia roztworów, hydraty, reakcje strąceniowe i roztwarzania osadów, chemia roztworów wodnych (pH – roztworów, miareczkowanie), elektrochemia, reakcje charakterystyczne dla pierwiastków bloków s, p, d oraz chemii organicznej.

 

Ten sposób nauki pozwala w łatwy i szybki sposób zrozumieć i zapamiętać trudne zagadnienia chemiczne, co pozwala na szybsze i efektywniejsze rozwiązywanie zadań na egzaminie maturalnym.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam Cię do OXY. Pamiętaj, moim celem jest pomóc Ci osiągnąć swoje cele i zrealizować życiowe ambicje.

 

                                                                                                                                                                   

                                                                                                                                                      dr inż. Sylwia Małgorzata Balcer

 

 

OPI BIP:

https://nauka-polska.pl/#/profile/scientist?id=275043&_k=0vhq5r

 

 

 

Sylwia Małgorzata Balcer

 

doktor nauk technicznych

w dyscyplinie technologia chemiczna

 

Kurs maturalny z chemii, kurs maturalne z matematyki
Kurs maturalny z chemii rozszerzonej

STREFA KURSANTA

Kurs maturalny z chemii rozszerzonej